,  

Zamieszka obok Amy !

ImageParis Hilton już jakiś czas przebywa w Wielkiej Brytanii i cały czas twierdzi, że to piękny kraj i chce tam zamieszkać.


Paris chce na stałe się osiedlić w Londynie , chce założyć tam rodzinę a dzieci swoje chce wychować na typowym Anglików.

Swoje plany już wprawia w czyn a mianowicie zakupiła dom w Londynie. Dziedziczka wydała 2 miliony funtów na dom w Camden. Dzielnica jak dzielnica, ale jeśli jej nie znacie, to już Wam mówimy. Właśnie w tej dzielnicy mieszka Amy Winehouse i tam odbywają się libacje piosenkarki, przynajmniej odbywały się do tej pory.

Teraz jak portale określają Hiltonównę, największą puszczalską show-biznesu od ćpunki będzie dzieliło zaledwie kilka mieszkań.  Amy lubi orgie, Paris lubi się puszczać, może się skumplują?

Ale zanim sie dziewczyny spotkają, Hilton ma zamiar się urządzić, na pewno będzie dużo różu . Amy jeszcze przebywa na gorącej wyspie i się dogrzewa,  a daty jej powrotu jeszcze nikt nie zna.

Szukałam mieszkania z dużą ilością sypialni, by pomieściły moich znajomych ze Stanów. Cena nie grała roli – powiedziała dziennikarzom Paris. Na remont wydam minimum 250 tysięcy funtów. To będzie niezła chata.

Na pewno niezła. Czy tylko pozostali sąsiedzi wytrzymają te imprezy? Czy Hilton nie będzie kolejną zakałą ulicy. W końcu już jedną zakałę mieszkańcy Camden mają.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.