,  

Zadzwonił do matki by powiedzieć, że Madonna jest jego nową dziewczyną!

Mamo, ona jest o 8 lat  starsza…- powiedział syn. To dobrze synu, starsza dziewczyna nauczy cie trochę życia. Ale mamo ona jest starsza od ciebie 8 lat!

Takimi słowami rozpoczął rozmowę telefoniczną Muzułmanin 24-letni  Brahim Zaibat, tancerz z Nowego Jorku. Matka Brahima jest 44 letnia Francuzka  Patricia Vidal , która urodziła czwórkę dzieci. Mąż ją rzucił , mieszka w obskurnym mieszkaniu w wieżowcu. gdy dowiedziała się, kim jest nowa dziewczyna syna, pracującego jako tancerz w Nowym Jorku, szczęka jej opadła.Nie mogła wydusić słowa z siebie.

Madonna była już wielką gwiazdą, kiedy ja byłam jeszcze uczennicą, nie mówiąc już, gdy Brahim dorastał. Cała ta sytuacja jest bardzo dziwna, rzeczywiście – nawet surrealistyczna.

Zaibat spotkał się z 52-letnią Madonną we wrześniu, podczas pokazu nowej kolekcji ubrań Madonny i jej córki w sklepie Macy’s w Nowym Jorku. Madge zaprosiła tancerza  i jak  twierdzą obserwatorzy, że była  to miłość od pierwszego wejrzenia.

Para poszła tego samego wieczoru do nocnego klubu. Podczas podróży do Londynu, całowali się i przytulali. Jest tylko jeden problem, Madonna nie zna francuskiego, matka Brahima angielskiego. Tancerz jest bardzo wiernym Muzułmaninem a Madonna wyznawczynią kabały. Te różnice wyznaniowe nie godzą się wg matki Brahima.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.