, ,  

Zacowi mama kupuje prezerwatywy

ImageW grudniu Zac i Vanessa wybrali się do sex-shopu po prezenty świąteczne.


Pisaliśmy Wam o tym, że w czasie pobytu w sklepie poprosiła ich fanka o wspólne zdjęcie, które owa dziewczyna wpuściła do sieci i świat się o całej sytuacji dowiedział. Ale nie tylko świat, również mama Zaca.

Zarówno dla nas jak i dla mamy Zaca  Starli, był jednoznaczny sygnał, że jej syn uprawia seks. Troskliwa mamusia postanowiła zabezpieczyć synka przed wpadką oraz chorobami wenerycznymi i kupiła mu na gwiazdkę zapas prezerwatyw na najbliższe kilka miesięcy.

To nie był sex shop tylko sklep ze śmiesznymi gadżetami, w którym był dział tylko dla dorosłych. Weszliśmy do niego z czystej ciekawości i wtedy jakaś kobieta poprosiła nas o wspólne zdjęcie – tłumaczy się Zac.

Kiedy moja mama zobaczyła to zdjęcie w internecie, od razu wzięła mnie na rozmowę. "Zac, co kupiłeś w sex shopie?" zapytała. Tłumaczyłem jej, że to nie jest sex shop, ale raczej nie uwierzyła. Powiedziała tylko "Synku i tak wiem, że uprawiasz seks!".

Na Boże Narodzenie moja skarpeta nad kominkiem była pełna prezerwatyw. Od tamtej pory co jakiś czas po powrocie do domu, znajduję na łóżku duże opakowanie kondomów. Nie wiem, po co, bo jeszcze nie zużyłem tamtych! – dodał Efron.

Ależ troskliwa mama, 21 lat to chyba może sam sobie kupować takie gadżety.

celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.