Zabili Michaela dla jego nieznanych piosenek?

ImageNadchodzi pierwsza rocznica śmierci Króla pop, Michaela Jacksona. Nasilają się znowu plotki i sensacyjne informacje.


Do tej pory nie postawiono zarzutów winnym śmierci Michaela Jacksona. Nie rozpoczął się nawet proces. A spekulacjom przyczyny śmierci Króla pop nie ma końca. Leonard Rowe, były doradca finansowy powiedział mediom, że Michael ciągle mówił, że na jego fortunę i życie ktoś czyha.

Michael zawsze czuł, że zostanie zamordowany dla swojego nieznanego zbioru piosenek – wspomina finansista. Gdy mi o tym mówił, nie zwracałem na to uwagi. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że coraz częściej o tym myślę. Jego katalog muzyczny jest niezwykle wartościowy. Ludzie o nim marzyli. Michael nieraz mi powtarzał, że nigdy go nie sprzeda, nieważne w jakiej sytuacji finansowej by się znalazł. Zachował go dla swoich dzieci. Wszyscy wiedzieli, że jego imperium było warte miliardy dolarów. Michael był więcej wart martwy, niż żywy. Mam nadzieję, że każdy, kto jest odpowiedzialny za jego śmierć, za to odpowie.

Zarówno Rowe jak i ojciec Michaela, Joe oskarżali organizatorów trasy koncertowej This is It o to , że wykorzystywali króla i organizowanie aż 50 koncertów, których Jacko nie dałby rady zagrać.

Ten kontrakt był jak broń przystawiona do jego skroni. Wiedzieli, w jakim jest stanie, wiedzieli, że jest uzależniony od leków i ma problemy finansowe. Wykorzystali to w najbardziej podły sposób.

Katalog o którym mowa zamiast w rękach dzieci, został sprzedany przez rodzinę wytwórni muzycznej Sony Music za 250 milionów dolarów. Rodzina tym samy pogwałciła testament Michaela. Już na jesieni na rynku znajdzie się album z nowymi nikomu nieznanymi utworami Króla pop.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.