Za te zdjęcia dostała 8 mln odszkodowania!

 Mail on Sunday wyrokiem sądu musiało zapłacić Madonnie odszkodowanie w kwocie 8 milionów dolarów za publikacje jej zdjęć ze ślubu z Guy'em Ritchie z 2000 roku.


Z Madonną lepiej nie zadzierać. Jeden z tabloidów musiał wyrazić zgodę na zapłacenie piosenkarce 8 milionów dolarów, za opublikowanie jej prywatnych zdjęć ze ślubu.

W 2003 roku 27 fotografii ze ślubu zostało skopiowanych z prywatnego komputera gwiazdy przez jej dekoratora wnętrz. Pomysłowy redaktor sprzedał zdjęcia tajemniczej kobiecie. Ta znowu próbowała sprzedać je tabloidowi Mail on Sunday. Wtedy redaktorzy nie byli zainteresowani zdjęciami. Jednak gdy małżeństwo piosenkarki rozleciało się, ci sami redaktorzy skontaktowali się z kobietą, która przechowywał zdjęcia.

Adwokat piosenkarki oskarżył tabloid o zachowanie niezgodne z prawem. brukowiec miał obowiązek powiadomić Madonnę o zamiarze publikacji jej zdjęć. Pieniądze, które Madonna dostała od tabloidu zostały przekazane na jej fundację charytatywną mającą pomóc dzieciom w afrykańskim Malawi.

To były bardzo drogie zdjęcia, w końcu najpierw tabloid zapłacił kobiecie za nie, ciekawe ile wyciągnęła tajemnicza kobieta.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.