Z serialu na plan filmowy

Beckett kręci z prawnikiem z „Firmy”

Stana Katic, znana polskim widzom z roli detektyw Beckett w popularnym serialu „Castle” oraz Josh Lucas, wcielający się ostatnio w rolę prawnika Mitcha McDeere, w serialu „ Firma” spotkali się na planie najnowszego filmu Michaela Polisha.

Katic i Lucas dołączyli do międzynarodowej obsady filmu fabularnego „ Big Sur”. Ona wcieli się w rolę poetki Lenore Kandel, on zagra amerykańskiego poetę związanego z ruchem bitników – Neal’a Cassady.

Najnowsza produkcja amerykańskiego reżysera powstała w oparciu o twórczość popularnego              w latach 50 XX. wieku pisarza Jacka Kerouca. Film opowiadać ma o artystycznej bohemie San Francisco oraz o rozterkach twórczych i egzystencjalne. Oprócz Katic i Lucasa, w filmie wystąpią także: Kate Bosworth oraz Jean – Marc Barr.

Rola w „Big sur” nie jest pierwszym spotkaniem Katic z reżyserm Michaelem Polishem. W 2010 roku, zagrała ona w romantycznym filmie „ For Lovers Only”.

Premiera „ Big Sur” zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Również na ten rok zaplanowano początek zdjęć do 5 sezonu serialu „Castle”. Obecnie najnowsze odcinki ostatniego sezonu 4. oglądać można na kanale Universal Channel, w poniedziałki o godzinie 22:00. To już kolejny sezon przygód pary nowojorskich detektywów, którzy wspólnie rozwiązują zagadkowe sprawy. Fani serialu zgodnie uważają, że jedną z największych zagadek do rozwiązania jest czy Beckett i Castle wreszcie będą ze sobą. Odpowiedź na to pytanie ma przynieść 5. sezon

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.