Z kim sypia teraz Britney ?

ImageSami nie możemy uwierzyć w tę wiadomość . Britney spotyka się z facetem Paris Hillton !


Paris niedawno rozstała się z Benji Maddenem. A od kilku dni z Benji spotyka się Britney Spears. Wiadomość tę donosi magazyn In Touch i miejmy nadzieję, że to prawda. W końcu niedawno pisalismy, że piosenkarka wybaczyła Kevinowi a tem znowu zabawiał się z prostytutkami. Czy ktos nadąży za tymi Amerykańskimi gwiazdami?
Według tabloidu, Britney i muzyk Good Charlotte, mają ze sobą romans i spotykają się w sekrecie od kilkunastu dni. Jeżeli jest w tym choć ciut prawdy, możemy być wkrótce świadkami prawdziwej wojny pomiędzy paniami.

Byli na kilku randkach. Spotkali się niedawno w hotelu The Peninsula w Beverly Hills i zjedli wspólnie obiad. Wygląda na to, że ona bardzo go lubi, a on polubił ją – donosi informator.

 

A jak się poznała para? Sami nie możemy w to uwierzyć !
 Podobno menedżer Britney Spears wspólnie z jej ojcem Jamiem Spearsem, stworzyli listę potencjalnych kandydatów na chłopaka dla piosenkarki. Na liście tej znalazł się jeszcze : gwiazdor Gossip Girl, 23-letni Chase Crawford, 30-letni aktor Jesse Metcalfe i 23-letni pływak Michael Phelps.

 Larry wykonał kilka rozmów telefonicznych i stwierdził, że Benji będzie idealnym kandydatem, aby zacząć się spotykać z Britney. On chce, aby między Benjim i Britney wybuchł gorący romans, aby mogła wypromować swój najnowszy album, przed zbliżającą się światową trasą koncertową. Chodzi mu o wielką, medialną promocję. Chce zrobić jak najlepszą reklamę dla jej tournée. Dlatego chce ogłosić, że Britney i Benji są parą – kontynuuje źródło.

To jak swatanie księżniczki poza jej plecami, w królewskim państwie .

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.