Wyznania Britney Spears

ImageJakiś czas temu pisaliśmy, że Brtiney Spears wystąpiła do sądu o zakaz zbliżania się do niej ludzi, korzy chcą jej zaszkodzić.


Menadżer, Sam Lufti i paparazzo Adnan Ghalib miesiącami faszerowali piosenkarkę lekami i narkotykami. Wspomnienia o tym okresie teraz wyszły na światło dzienne. Dziennikarze dotarli do skradzionych pamiętników, które Brit prowadziła, kiedy przechodziła załamanie nerwowe.

To co możemy w nich przeczytać , nie jednego czytelnika wprowadzi w osłupienie.  Co jakiś czas gwiazda pisała w dzienniku, że słyszy głosy, które mówią jej, że ma uciec i się ukryć. Twierdzi, że są one obecne w jej głowie od już kilku lat. Twierdzi również, że ma we włosach wszczepiony chip, dzięki któremu wszyscy wiedzą, gdzie w tej chwili przebywa. To właśnie dlatego ogoliła sobie głowę – nie wiedziała, jak się urządzenia pozbyć.

Britney pisze również, że poddała się zabiegowi aborcji. Ojcem dziecka był Justin Timberlake. Opisuje, że piosenkarz był tak zaskoczony informacją , że w końcu ich związek się rozpadł.

Najbardziej zaskakującym momentem w pamiętnikach jest to , że gwiazda chciała zabić swoich synów. Podobno nawet pod silnym wpływem narkotyków gwiazda chciała mieć dzieci przy sobie. To właśnie tej nocy Britney odmówiła oddania Jaydena Jamesa i Seana Prestona Kevinowi.

Po takich przejściach aż trudno jest uwierzyć, że piosenkarka się pozbierała. Trzeba mieć na prawdę dużo chęci do życia i silnej woli by takim przeżyciom podołać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.