Wytwórnia upomina się o nową płytę !

ImageAmy od kilku tygodniu przebywa na Karaibach. Ostatnio głośno powiedziała, że zakłada swoją wytwórnię płytową co odbiło się echem w Anglii.


Do tej pory Amy tylko imprezowała, ale chyba miała dość zakładając swoją wytwórnię płytową. Napisała i nagrała już kilka piosenek  demo, które trafiły do wytwórni Uniwersal. Podobno to co nagrała przeraziło wytwórców. Szefowie wytwórni zadzwonili do Amy i dosłownie zmieszali ją z błotem.

Dlatego Amy zdecydowała, że płytę wyda za swoje pieniądze. Jedyną przeszkodą jest to, że piosenkarka nadal jest związana z wytwórnią Uniwersal.

Amy podpisała kontrakt na pięć płyt i tak łatwo się z niego nie wywinie – donosi informator. Jej ostatni krążek, "Back to Black", sprzedał się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy i przyniósł wytwórni ponad 80 milionów dolarów zysku. Nie ma mowy, żeby Universal zrezygnował z kogoś tak cennego.

Szefowie firmy fonograficznej odwiedzili więc Amy na Karaibach, by ratować sytuację. Przypomnieli piosenkarce, że jest winna im  dalszego nowego materiału. Jak się można było spodziewać, powiedziała im, że ma ich wszystkich  gdzieś, dosłownie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.