Wymyśliła sobie Paris

 Paris Hilton po raz kolejny tłumaczy się zw swojej głupoty.


Dlaczego robi z siebie słodką idiotkę? Dlatego, że ludzie tego chcą a ona sama jest niezwykle inteligentną i mądrą kobietą.

Wszystko co widzicie na co dzień u Paris Hilton jest dokładnie wyreżyserowane. Słodka blondyneczka, jej głupie uśmiechy i dowcipy.

Kiedy jestem osobą publiczną to wcielam się w wymyśloną przeze mnie rolę. Natychmiast zmieniam sposób bycia oraz mówię dziecięcym i słodkim głosem. W prywatnym życiu jestem zupełnie inna, inaczej mówię, inaczej się poruszam i przede wszystkim jestem niezwykle inteligentna. Kiedy idę na spotkanie biznesowe zachowuję się normalnie i profesjonalnie, a ludzie zazwyczaj są bardzo zaskoczeni.

Ja tylko gram Paris – gwiazdkę, którą sama wymyśliłam. Mam dystans do siebie, ale czasem przeszkadza mi, że teraz wszyscy uważają mnie za kretynkę. Najważniejsze jednak, że ja znam prawdę – powiedziała Paris w swoim najnowszym wywiadzie.

Jakoś trudno est w takie bzdury uwierzyć. Z takim zachowanie trzeba się urodzić. Inaczej dostała by nagrodę za najlepszą rolę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.