Wykończyłam nauczyciela

 Salma Hayek, kiedy była nastolatką, była niezłą rozrabiara.


Salma jako dziewczynka miała problem z nauką. Nie dość, że nie chciało jej się uczyć, to na dodatek wykończyła swojego nauczyciela do francuskiego. Rodzice nalegali by ich córka nauczyła się tego dość ciężkiego języka, nawet wysłali ją do Francji, by jej ułatwić naukę. Salma tak kombinowała, by nie chodzić na prywatne lekcje francuskiego, aż okłamała rodziców i powiedziała, że nauczyciel nie żyje.

To tragiczna historia – wspomina gwiazda. – Nie mówię dobrze po francusku, chociaż mogłabym. Kiedy miałam 16 albo 17 lat, rodzice wysłali mnie do Paryża na całe lato. Przez sześć dni w tygodniu miałam uczyć się prywatnie języka. Moja przyjaciółka z Grecji zaprosiła mnie w tym czasie do siebie, a ja chciałam bardzo do niej jechać – opowiada Hayek

Obmyśliłyśmy pewien plan. Zatelefonowałam do rodziców i oznajmiłam im, że nauczyciel nie żyje. Po czym pojechałam do Grecji i świetnie się bawiłam. Teraz żałuję, że uśmierciłam nauczyciela, bo dziś przydałaby mi się znajomość francuskiego – zdradziła aktorka.

Ciekawe czy nauczyciel się dowiedział o swojej śmierci , a jeśli tak co on na to. Aż strach pomyśleć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.