, ,  

Wyciekła seks kaseta Rihanny!

ImageAfery nie koniec, wpierw nagie zdjęcia Rihanny się pojawiły w sieci, teraz przez chwilę można było zobaczyć bardzo pikantne sceny z życia erotycznego piosenkarki i Chrisa Browna.


Nagranie jak na razie było dostępne bardzo krótko w sieci, być może ktoś się wystraszył i zbyt wiele ryzykował by pozostawić film. Rihanna była podobno na filmie ubrana w lateksowe ciuszki z pejczykiem w dłoni.

TymczasemRiri wyjechała na Hawaje, gdzie ukryła się na jakiś czas przed światem po tym jak jej nagie zdjęcia wyciekły do sieci. Prawnicy piosenkarki próbowali wywalczyć, by usunięto fotki z internetu, ale ich działania pogorszyły tyko całą sytuację. A zdjęcia , które Wam pokazaliśmy są prawdziwe.

Bardzo się boi. A już do siebie dochodziła po tych ostatnich, okropnych miesiącach – mówi informator. – Nie ma pojęcia, jak te zdjęcia dostały się do sieci, ale zrobi wszystko, by się dowiedzieć.

Teraz czekamy na film, w końcu jeśli gwiazdy nagrywają takie sceny, to nie po to by leżały w szufladzie i czekały aż ich wnuki będą mogły podziwiać piękną babcię , dziadka za ich młodych lat.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Wyciekła seks kaseta Rihanny!

You must be logged in to post a comment.