Wstaje o 3 i trenuje!

ImageChciało by się Wam wstawać o 3 w nocy i ćwiczyć?


Tak właśnie robi Jennifer Aniston, która tak bardzo chce zachować swój młodzieńczy wygląd, że wstaje nad ranem, gdy jest jeszcze ciemno i pracuje w pocie nad swoją figurą. Motywacją jest też, rola jaką gra w filmie The Bounty , w której chce wypaść nienagannie.

Jennifer marzy o tym, by w tym filmie wyglądać wyjątkowo seksownie. Chce być szczupła, ale jednak z kobiecymi kształtami. Jennifer ma teraz bardzo napięty grafik. Zaczyna pracę na planie filmowym o 5 rano, dlatego jest zmuszona rozpoczynać gimnastykę na siłowni już o 3 w nocy.

Oprócz normalnego treningu uprawia jogę i dużo biega. Według niej to konieczność, by mogła autentycznie zagrać 35-latkę, mając już 40 lat.
Jest naprawdę zdeterminowana i nie robi tego tylko dla tej roli. Jennifer ostatnio ciągle dostaje propozycje zagrania matki, lub kobiety w średnim wieku. Odrzuca te oferty, chce grać młode charaktery, dlatego musi też wyglądać młodo
– donosi znajomy aktorki.

Faktycznie wygląda niesamowicie jak na 40-stkę. Jednak niech nie bierze  przykładu z Madonny bo może wyglądać za parę lat jak ona. Najlepiej jakby powiesiła sobie w siłowni zdjęcie Madonny!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.