Woods zawiesza swoją karierę!

 Dziś milioner a może miliarder, jutro może być przeciętny Amerykanin a może i biedak.


A wszystko dlatego, że po aferze z kochankami Woods zawiesił swoją karierę golfisty a firmy, których był twarzą zrywają z nim kontrakty! Tak zrobiła Marka Gillette, która zerwała z Tigerem milionowy kontrakt. Firma była jedną z najważniejszych sponsorów golfisty. Teraz Woods wystosował oświadczenie, w którym informuje o przerwaniu swojej kariery i kieruje przeprosiny w stronę rodziny.

Jestem świadomy, że moim zachowaniem rozczarowałem i sprawiłem ból wielu ludziom. Przede wszystkim mojej żonie i dzieciom – napisał w specjalnym oświadczeniu na swojej stronie Tiger Woods.

 I dodał: – Proszę o przebaczenie i o spokój. Przerywam karierę, bo chcę skupić się na mojej rodzinie.


– Chcę jeszcze raz wszystkim powiedzieć, że jest mi bardzo przykro i proszę o przebaczenie
– napisał.

Chce też naprawić szkody jakie wyrządził a krzywdy, chociaż tak na prawdę jest to nie możliwe.

 – Proszę wszystkich, w tym moich fanów, ludzi z mojej fundacji, partnerów handlowych, a także konkurentów o zrozumienie. Obecnie najważniejsza jest moja rodzina, jej prywatność i bezpieczeństwo. Będziemy potrzebowali czasu
– napisał.
Zdecydowałem się na przerwanie profesjonalnej gry w golfa na nieokreślony czas. Muszę skupić uwagę na tym, by stać się lepszym mężem, ojcem i człowiekiem. Ponownie proszę o prywatności dla mojej rodziny. Jestem szczególnie wdzięczny wszystkim, którzy zaoferowali współczucie i troskę w tym trudnym okresie – zaznaczył.

Wszystko zaczęło się od dziwnego wypadku samochodowego, jakiemu uległ Tiger Woods. Po kilku dniach z jego domu pogotowie zabrało na noszach kobietę do szpitala. Okazało się, że była to teściowa Tigera. Zaraz po tym medialnie przyznał się, że zdradzał żonę. Do romansu z nim przyznało się kilkanaście kobiet.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.