Wizytówki rodziców Hollywood

Najdroższe ubrania od znanych projektantów, własni fryzjerzy, zapierające dech w piersiach zabawki. To rzeczywistość dzisiejszych dzieci gwiazd Hollywood. Czasami ma się wrażenie, że rodzice chcą się prześcignąć w dążeniu do tego, aby ich dziecko było najbardziej wyróżniające się, miało wyjątkowy styl, niepowtarzalny wygląd. A przecież to tylko dzieci….Kiedy Katie Holmes i Tom Cruise robią zakupy dla swojej ukochanej córeczki Suri, mają cały sklep dla siebie. Ekspedientki robią wszystko aby zadowolić gust rodziców i uwijają się w milczeniu wokół dziecka, bo do małej Suri nie można nic mówić zgodnie  z zasadami scjentologii, którą wyznaje Tom Cruise, do dziecka mogą mówić wyłącznie rodzice.

Synek Gwen Stefani również nie może narzekać na swoją garderobę. Ma całą szafę kolekcji ubrań takich firm jak Pumy, Hilfi gera i Burberry. Piosenkarka  twierdzi, że nie może się powstrzymać gdy widzi jakieś cudeńko dla swojego synka. Dla niej drogie prezenty dla dziecka są wyrazem miłości rodziców do niego. Zresztą mały Kingston, syn Gwen Stefani i Gavina Rossdale otrzymał już tytuł najlepiej ubranego malucha. Praca i pieniądze rodziców nie poszły na marne…Inaczej postępuje Angelina Jolie, która  nie bawi się w ubieranie dzieci w marki znanych firm. Aktorka często podróżuje po świecie i głównie z różnych, często specyficznych kulturowo  zakątków świata, przywozi dzieciakom ubrania, kupowane np. na bazarach.
 Madonna za to nie kryje się z tym, że robi wszystko, aby jej dzieci miały szafę pełną ekskluzywnych ubrań znanych  projektantów.  Mówi się, że 11-letnia córka Madonny, Lourdes, jest jej wierną kopią. Oprócz tego dziewczynka ma własnego trenera i od najmłodszych lat ma wbijane, że powinna być szczupła. Nasze rodzime gwiazdy nie szaleją tak na punkcie wyglądu swoich dzieci. Justyna Steczkowska woli ubierać synów tak, aby się nie wyróżniali wśród innych dzieci. Ostatnio macierzyństwo stało się bardzo modne. Gwiazdy często pokazują się z dziećmi w kolorowych magazynach, na bankietach i przyjęciach. Fotoreporterzy obserwują jak gwiazdy przechodzą okres ciąży. Powstaje nowy trend i gwiazdy Hollywood starają się robić wszystko aby się w nim wyróżnić.
 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.