Winona Ryder przedawkowała !

 Winona Ryder niedawno wróciła do show-biznesu i już narozrabiała.


W trakcie lotu z Los Angeles do Londynu nagle poczuła się źle. Poprosiła stewardessę o szklankę wody. – Wyglądała okropnie. – mówi jeden z pasażerów. Ręce jej się trzęsły, była wyjątkowo blada. Widać było, że coś jest z nią nie tak. Po kilkunastu minutach wstała z siedzenia i udała się do toalety. Załoga zaniepokoiła się, kiedy po 20 minutach nikt z niej nie wyszedł. Zaczęto się dobijać do drzwi. Po kilku minutach gwiazda wyszła z toalety – wyglądała już całkiem normalnie.
Ale wszystko się zaczęło po około 15 minutach później.
Kobieta, która siedziała obok niej zdradza, że z Winoną zaczęły dziać niepokojące rzeczy. – Zaczęła bardzo szybko i gwałtownie połykać ślinę, wbijała paznokcie w siedzenie. Zawołałam więc stewardessę.
Aktorka po chwili dostała ataku, jęczała, nie mogła złapać oddechu. Załoga podała jej tlen, ale aktorka i tak straciła przytomność. Na lotnisko wezwano pogotowie. Zaraz po lądowaniu Amerykankę przewieziono do szpitala. Znaleziono przy niej puste opakowanie tabletek Xanax – leku na stany lękowe. Szybko podjęto decyzję o przeprowadzeniu płukania żołądka.

Aktorka czuje się już lepiej. – można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. Noc spędzi w szpitalu, gdzie będzie pod obserwacją najlepszych specjalistów.
 Okropne.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.