Will Smith poprowadzi galę Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2012

„Najlepsza na świecie impreza  dla dzieci? Oczywiście Kids’ Choice Awards!” – Will Smith

Will Smith – znany amerykański aktor, raper i producent filmowy,  poprowadzi tegoroczną galę Nickelodeon – Kids’ Choice Awards 2012.

31 marca odbędzie się wyjątkowa, bo 25-ta gala rozdania nagród, które przyznają dzieci. W tym roku  wręczenie KCAs– Kids` Choice Awards – dla najlepszych osobowości w świecie filmu, muzyki, sportu i telewizji poprowadzi idol nastolatków – WillSmith. Jako laureat wielu statuetek KCAs i jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd, aktor niewątpliwie przyciągnie przed ekrany telewizorów  swoich fanów, jak również miłośników samej imprezy i widzów stacji Nickelodeon.

„Rozdanie nagród Kids’ Choice Awards to najlepsza impreza dla dzieci i nastolatków na świecie! Jestem zaszczycony, że będę mógł poprowadzić 25-tą edycję i dzięki temu osobiście uczestniczyć w tej świetnej zabawie” – powiedział Will Smith.

Smith zagrał w wielu znanych produkcjach, m.in. w filmach „Jestem legendą”, czy „Hancock”. Widzowie kochają go również za role w takich produkcjach, jak „Ja, robot”, „Dzień Niepodległości”, „Faceci w Czerni”. Tegoroczny gospodarz gali Nickelodeon jest także producentem filmowym, mającym w swoim dorobku m.in. filmy „W pogoni za szczęściem”, „Sekretne życie pszczół”, czy „Gra Zmysłów” – we współpracy z żoną – Jadą Pinkett Smith. Will Smith to także raper, znany z wielu przebojów, takich jak „Gettin’ Jiggy wit It”, czy „Wild Wild West”.

W zeszłorocznej edycji KCAs, których gospodarzem był Jack Black, dzieci oddały aż 200 milionów głosów poprzez stronę internetową kanału Nickelodeon, fan page kanału na Facebooku, telefony komórkowe i aplikacje mobilne.

W tym roku możliwości głosowania będzie równie dużo. Oficjalną platformą do oddawania głosów jest strona  http://www.nick.com/KCA12, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące kategorii, nominowanych i innych gwiazd, jak również zdjęcia i materiały wideo.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć galę na kanale Nickelodeon Polska.

www.nick.com.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Will Smith poprowadzi galę Nickelodeon Kids' Choice Awards 2012, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.