Wiem, kto mnie okradł !

ImagePisaliśmy, że Paris została okradziona na dość sporą sumkę.


Suma skradzionych przedmiotów wyniosła 2 mln dolarów. Była to pamiątkowa biżuteria. Zginęły również bielizna Hiltonówny oraz osobisty pamiętnik z jej życia. Wszystkie pamiątki miały dla niej szczególną wartość. Paris powiedziała, że nie odpuści złodziejowi. Jej mama Kathy znowu, mówi, że najważniejsze, że nic nie stało się jej córce. Pieniądz rzecz nabyta i nie przejmuje się zbytnio utrą przedmiotów.

Rozmawiałyśmy o tym. To tylko rzeczy. Cieszę się, że nic jej się nie stało. Nie możemy być niewolnikami tego, co posiadamy. To tylko przedmioty – powiedziała Kathy Hilton.

Paris wydaje się bardziej zawzięta i powiedziała, że wie, kto mógł ją okraść.
Myślę, że wiem, kto to mógł być. Ta osoba jako jedna z niewielu dokładnie wie, gdzie trzymałam swoją biżuterię. To na pewno nie był zupełnie obcy człowiek. Ktokolwiek to był, na pewno był już w moim domu wcześniej. Mam na swojej liście osoby podejrzane. Chciałabym, aby ten ktoś zwrócił mi moje rzeczy. Nie będę robiła wokół tego wielkiego zamieszania, chcę tylko odzyskać moją biżuterię, To wszystko – mówi zrozpaczona Hilton.
Wystarczy wrzucić te rzeczy anonimowo do taksówki i wysłać je w pudełku pod mój adres. I po kłopocie. Jeżeli ta osoba tego nie zrobi, będzie miała większe kłopoty, niż miała
– grozi Hilton.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.