Whitney jest lesbijką!

 Takie historie opowie jej były mąż w napisanej biografii!


Whitney Huston po kilku latach przerwy wróciła do show-biznesu. Jej najnowsza płyta sprzedaje się jak gorące , świeże bułeczki. Znamy już osoby, które chcą zarobić na swojej rodzinie. Chociażby Jacksonowie na swoim zmarłym członku rodziny. Podobnie jest z Whitney Huston i jej byłym już mężem i dilerem, Bobbym Brownem, który teraz wydaje biografię. W książce opisze życie z gwiazdą.

Nasze małżeństwo było skazane na porażkę już od samego początku – pisze Brown. Wzięliśmy ślub ze złych powodów. Chcieliśmy od siebie czegoś innego. Teraz rozumiem, na czym zależało jej najbardziej. Chciała podreperować swój wizerunek. Ja marzyłem o kochającej rodzinie i dzieciach.

Ale szkoda faceta. Biedny marzył o rodzinie, tym czasem uzależnił swoją żonę od narkotyków i alkoholu. Media skazały już na śmierć Huston, wszystko dzięki Brownowi.

Whitney jest lesbijką – pisze dalej Bobby. Media oskarżały ją o homoseksualny romans ze swoją asystentką. Była ulubienicą całej Ameryki. To nie pasowało do jej wizerunku. Jej jedynym wyjściem było wzięcie ślubu z facetem i posiadanie dzieci. Wszelkie spekulacje od razu by ucichły.

Spekulacje ucichły, ona wróciła z klasą na szczyty popularności. Biografia to chyba odwet za wyjście na prostą. al faceta. Mamy nadzieję, że nie zarobi na swojej książce.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.