Whitney Huston pozostało 5 lat życia?!

 Whitney Huston podobno zostało nie wiele lat życia. Przyczyną tego sa narkotyki i alkohol!


Rodzina Whitney Huston miała niedawno prosić piosenkarkę by ta odłożyła swoją trasę koncertową , którą miała zaplanowaną. Wszystko dlatego, że jej stan fizyczny nie jest zadowalający.

Diva jednak odmówiła i podczas jednego z koncertów kiedy była za kulisami wyłożyła się jak długa. Eksperci zabrali głos w sprawie zdrowia Huston i powiedzieli, że pozostało jej jedynie 5 lat życia. Narkotyki alkohol, stres sprawił, że organizm piosenkarki jest na wyczerpaniu.

Na scenie Whitney wydaje się być wulkanem energii. jej notowania ciągle rosna. Ona jednak niesamowicie poci siępodczas występu, sapie, często nie może stać o własnych siłach – donosi źródło.

Najgorsze wydarzenie w ostatnim czasie miało miejsce w Seulu, podczas koncertu. 6 lutego Whitney skończyła śpiewać, poszła za kulisy. Oparła się o ścianę krzyczała. Nie mogła złapać oddechu, popijając wodę zakrztusiła się o mało sie nie udławiła , takie relacje można było wyczytać w ostatnim The Enquirer.

Mając jednak na uwadze, że tabloid lubi przesadzać i wymyślać różne historie mamy nadzieję, że to zwykła plotka wyssana z palca.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Whitney Huston pozostało 5 lat życia?!

You must be logged in to post a comment.