,  

Whitney Huston pierze brudy rodzinne u Oprah Winfrey

 Wróciła po latach nieobecności a teraz wywleka brudy rodzinne, po co?


Whitney Huston kiedyś była wielka gwiazdą. Wyszła za mąż, urodziła córkę i zniknęła ze sceny. Wpadła w alkoholizm, narkotyki, była bita przez męża. Po latach wraca , 31 sierpnia wydała swoją kolejną płytę I Look To You 
i opowiada o swoim życiu u Oprah Winfrey.

Kiedy jej kariera nabiera rozpędu, ona wywleka brudy o jej mężu Bobbym Brownie w mediach. U Oprah , Whitney opowiedziała jak mąż znęcał sie nad nią fizycznie i psychicznie. Ale to już wiemy.

Bobby policzkował mnie i pluł na mnie! Pluł na moją twarz i zostawiał mnie w totalnej rozsypce psychicznej bardzo zranioną i bardzo złą – mówi Houston dodając, że często nie pozostawała mu dłużna: Bywało tak, że dostawał trzy razy w głowę ode mnie. Wystarczyło, że uderzył mnie raz – a oddawałam mu potrójnie.

Matka cały czas jej mówiła, że żyje w toksycznym związku: Moja mama powiedziała mi: Nie zostawię cię samej na świecie. Nie oddam cię dla szatana. Chcę moją córkę z powrotem!

Piosenkarka opowiada dalej : Jeśli się poruszysz, Bobby zrobi wszystko, aby zaciągnąć cię na samo dno. Nie rób żadnego ruchu – powiedziała mi kiedyś moja mama. I miała rację! Stał i nie ruszał się, tylko patrzył na mnie przestraszony.

Bobby miał w swoich oczach taką nienawiść do mnie, ponieważ bardzo go kochałam. On był moim narkotykiem. Nie potrafiłam niczego bez niego zrobić. Nie potrafiłam bez niego żyć. Wściekałam się, jak ktoś nazywał mnie panią Houston. Chciałam, by nazywano mnie panią Brown.

Później opowiedziała, że uzależniła się od narkotyków, przez siedem miesięcy chodziła w piżamie. Winę Huston zwala na męża, który miał ją uzależnić od kokainy.

Dziś Brown ma nową rodzinę, Whitney próbuje odbudować swoją karierę. Po co wywlekać to co było. Czas żyć na nowo i zapomnieć o tym co było złe.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.