Whitney Huston jest skończona!

 Nigdy nie będzie już taka jak kilka lat temu!


To miał być wielki powrót Whitney Huston, zapowiadany od wielu lat. Na początku wydawało by się, że jest, ale dziś …

Whitney Huston zniknęła wszystkim na wiele lat z oczu. Piła ćpała, zaszyła się w swoim domu, popadła w długi i kłopoty. W końcu wzięła się w garść a może ktoś ją wziął za tyłek i kazał się podnieść! To miał być jej wielki powrót… Mówiono, że piosenkarka przestała pić i ćpać, że jest innym człowiekiem. Na początku chyba tak było, chyba… bo nikt na prawdę nie wie co się działo gdy światła gasły. Dopiero po jakimś czasie świat zaczął dostrzegać inną Whitney. Kiedy ta ruszyła w trasę koncertową, dopiero się zaczęło. Piosenkarka nie miała sił kończyć piosenki, zapominała tekstów albo wcale nie śpiewała, pozostawiając wszystko stojącym chórkom obok. Obraz niczym z Sopotu kiedy Huston była w Polsce.

Okazuje się, że przyczyna takiego stanu jest kokaina, którą diwa ciągle bierze  i wydaje na nią miesięcznie kupę kasy!

Osoby, które z nią pracują zatrudniły dilera, który co miesiąc dostarcza jej kokainy wartej 6 tysięcy dolarówmówi źródło National Enquirer . W wywiadzie u Oprah Winfrey przekonywała, że rzuciła narkotyki. Prawda jest taka, że była wtedy naćpana. To chodzący trup. Nie pożyje długo, jeśli nadal będzie brać tyle, co dotychczas.

Jej koncerty to totalna klapa. Fani, którzy kupili bilet za kilkaset dolarów, opuszczają występ zanim te w ogóle dotrą do końca.Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.