Whitney Houston paliła cracki przy córce

Razem z mężem urządzili sobie orgię na tylnym siedzeniu auta

Kierowca zmarłej Whitney Houston w dniu pogrzebu gwiazdy sprzedał informacje jakie pewnie nie jednego zszokują.

Al Bowman twierdzi, że piosenkarka w obecności córki Bobbi Kristiny paliła cracki a na tylnym siedzeniu samochodu wraz z mężem i inną znana piosenkarka urządzili sobie trójkącik.

Oczom nie mogłem uwierzyć. Oto Whitney Houston siedzi na tylnym siedzeniu limuzyny paląc crack w obecności sześcio- czy siedmioletniej córki, która siedziała obok niej bawiąc się lalką. Serce się kroiło na ten widok – mówi Bowman.

– Wodziłem już wielkie gwiazdy – Michaela i Janet Jackson, Ozzy’ego Osbourna, ale Whitney zachowywała się najgorzej – dodaje.

– To było coś tragicznego. Oto uwielbiana przez cały świat gwiazda z tyłu mojego samochodu zmieniała się w uzależniony od narkotyków wrak człowieka. To było takie smutne. Chciałem jej pomóc, ale tego nie dało się kontrolować, nie chciała nikogo słuchać.

– Kiedy córka wsiadała do ich limuzyny, oni palili przy niej crack. Mówili wtedy: „Kochanie, mamusia i tatuś robią dorosłe rzeczy”.

Inny kierowca mówi, że ostatnie trzy miesiące przed śmiercią były prawdziwym piekłem pełnym narkotyków, alkoholu i leków.

Wczoraj odbył się pogrzeb piosenkarki.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.