, , ,  

Walczą o dzieci i fortunę

ImageNa zewnątrz pokazują jakimi są wspaniałymi ludźmi, rodzicami i że potrafią się dogadywać między sobą.


Za kulisami gdzie oczy ludzi nie sięgają Angelina i Brad skaczą sobie do oczu. Rozeszli się kilka tygodni temu, udają szczęśliwą rodzinkę, jednak za drzwiami walczą o dzieci i wspólnie zdobyty majątek- donosi National Enquirer .

Ich rozstanie będzie bardzo głośne mówią znajomi pary. Będą ostro walczyć a jest o co, bo do zdobycia jest 250 milionów dolarów.

Zupełnie się od siebie odseparowali – pisze tygodnik. Brad ma już dosyć bycia jedyną osobą, która zajmuje się dziećmi. Chce wrócić na plan i zacząć zarabiać.

Aktor jest w stanie wynegocjować za film 35 milionów dolarów, Angie 15 milionów mniej. Podzielenie ich majątku będzie bardzo ciężkie, bo nie są małżeństwem. Para kupiła wspólnie kilka samochodów i domów, nie wspominając nawet o wyposażeniu. Zapowiada się zaciekła walka między prawnikami.

Ale najgorzej będzie z dziećmi, tu walka może iść nawet na noże, twierdzą znajomi Angeliny i Brada. To będzie o czym pisać.

 Czyli będzie jak w filmie Pan i Pani Smith! Czy ktoś w tedy, kiedy był nagrywany ten film przypuszczał, że fabuła filmu może się urzeczywistnić?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.