,  

Ukradła biżuterię wartą 250 tys funtów!

ImageLindsay Lohan znana jest z tego, że do jej rąk lepią się świecidełka. Choć jakiś czas zaprzestała swojego procederu.


Lindsay Lohan, sama siebie doprowadziła do bankructwa, wykorzystała swoją dziewczynę Samanthe Ronson. Później od niej odeszła i zaczęła ponownie pić, ćpać i kraść. Lohan oskarżono o kradzież biżuterii diora wartą 250 tysięcy funtów.

Sytuacja miała miejsce dwa lata temu, kiedy gwiazda wypożyczyła diamentowe kolczyki, naszyjnik i dwa pierścionki do sesji zdjęciowej dla magazynu Elle. Kiedy zakończyła się współpraca, Lindsay przestała odbierać telefony.

Przez cały czas trwania zdjęć pytała, czy może zatrzymać biżuterię. To była bardzo droga, wykonana na zamówienie kolekcja. Myśleliśmy, że żartuje – powiedział dziennikarzom jeden z fotografów. Potem dowiedziałem się, że Lohan kradła regularnie podczas innych sesji zdjęciowych. Teraz już rozumiem, czemu firma Louis Vitton odmówiła angażowania jej do sesji.

Dowiedziałem się, że gdy dla nich pracowała próbowała wynieść kilka ubrań w torebce – dodaje. Przyłapała ją jedna z asystentek i odebrała większość rzeczy. Później okazało się, że Lindsay zabrała bardzo drogą koszulę i kilka drobnych dodatków, które ukryła pod własnym ubraniem.

Teraz po dwóch latach , firma nie mogąc sie doprosić zwrotu bizuterii, pozwała Lohan do sądu. Zamierza skutecznie ukrucić je kradzieże.

Naszyjnik był bardzo podobny do tego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.