Twierdzi, że był kochankiem Michaela Jacksona!

ImageCiekawe kto facetowi uwierzy?


ImageJason Pfeiffer pracował dla dermatologa Michaela Jacksona, dr. Arnolda Kleina. To właśnie w taki sposób miał poznać swojego kochanka w osobie Michaela Jacksona, który zmarł 25 czerwca tego roku.  O swoim romansie z Jacko, Jason zwierzył się Woman's Day .

Pewnego dnia Michael miał poprosić Jasona o podwiezienie do domu i od  tego się zaczęło. To co opowiedział tabloidowi brzmi niezwykle śmiesznie.

Musieliśmy uważać, żeby nie dać się złapać, randka była krótka. Musiałem odwieźć go do domu, zanim ktoś zauważy, że się świetnie bawimy.

 Jednak romans nie trwał długo, gdyż przerwany został przez śmierć króla pop.

Straciłem pokrewną duszę. Trudno opisać stratę, którą czuję, w moim sercu pozostała pustka.

Facet powiedział również, że Michael przeczuwał swój koniec (o tym media pisały, gdy robiły wywiad z żoną Michaela, Lisą Marie Presley ) . Na dwa tygodnie przed śmiercią Michael podobno dziwnie się zachowywał.  Później zaczął się ze wszystkimi żegnać.  Jackson często wspominał Boga, mówił o religii i kalendarzu Majów, który kończy się w 2012 roku.

Wierzycie w te brednie? Michael wykończony fizycznie i psychicznie zabawiałby się z tak otyłym facetem? Facet naczytał się od śmierci Michaela plotek i stworzył własną historyjkę. Przez 8 tygodni można ułożyć wiele takich.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.