Travolta nie jest hetero?

ImageMało pisaliśmy o Travolcie, bo i nie bardzo było co pisać. Aktor raczej unikał skandali i chronił swoje życie prywatne.


Dopiero głośno się teraz zrobiło, kiedy zmarł mu syn a tym samym zaczęto spekulować o jego orientacji seksualnej. W gazetach wygrzebano zdjęcie Travolty jak całuje się namiętnie z facetem. Okazuje się, że ów facet był nianią zmarłego Jetta Travolty i to on znalazł ciało martwego 16 latka.
Tym samy okazuje się, że śmierć chłopca nie jest taka oczywista i nastąpiła z powodu choroby na którą cierpiał. Policja twierdzi, że zgon chłopca nastąpił pod wpływem uderzenia w głowę . Wstrząs mózgu doprowadził do zakrzepu, w wyniku którego doszło do zatrzymania akcji serca.
Amerykańskie media spekulują, że 16-latek zmarł z powodu zaniedbania jakiego dopuścił się jego opiekun,  domniemany kochanek Travolty. Badania lekarzy wykryły także, że Jett cierpiał na autyzm, który nie był leczony z powodu przekonań religijnych Travolty.
Kościół scjentologiczny nie akceptuje osób z chorobami umysłowymi. Uważają, że to kara za grzechy w poprzednich wcieleniach. Sekta nie akceptuje również związków homoseksualnych, dlatego media podejrzewają, że aktor od lat ukrywał swój romans z Teffem Kathrein.
 Na oficjalnej stronie opiekuna syna Travolty nie ma żadnej informacji na temat jego kwalifikacji do opieki nad dziećmi, a co dopiero nad przewlekle chorym Jettem.

O śmierci syna Travolta nie wypowiedział się do tej pory, a co do pocałunku powiedział :
To zwyczajna uprzejmość – zapewniał. Jeff całuje tak każdego na powitanie. ączy nas tylko przyjaźń i nic więcej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.