Tori Spelling – sylwetki gwiazd

Fotoszok.pl
Amerykańska aktorka z korzeniami polskimi

Aktorka Tori Spelling, a właściwie Victoria Davey Spelling, od najmłodszych lat przykuwa uwagę tabloidów, które już dawno okrzyknęły ją mianem „ukochanej córeczki tatusia”. A tym tatusiem był nie byle kto. Mowa oczywiście o magnacie przemysłu telewizyjnego, a zarazem milionerze, Aaronie Spellingu, który wyprodukował kultowe seriale, takie jak: „Dynastia”, „Aniołki Charliego”, „Melrose Place”, „Starsky i Hutch”, „Statek Miłości”, „Beverly Hills 90210”.

W tej ostatniej produkcji postanowił obsadzić swoją córkę w roli rozkapryszonej nastolatki, Donny Martin. Postać ta przyniosła Tori Spelling bardzo dużą popularność, ale i falę krytyki. Prasa rozpisywała się o nepotyzmie, o braku urody i umiejętności aktorskich, o rozpieszczaniu przez ojca. Po latach Tori Spelling w swojej autobiografii przyznała, że z jednej strony jej ojciec potrafił w latach 70. na Boże Narodzenie wynająć maszynę do robienia śniegu, tylko dlatego, że ona marzyła o białych świętach, z drugiej strony nigdy go nie było w domu. Rola w „Beverly Hills 90210” miała jej to wynagrodzić.

Kolejnym ulubionym tematem tabloidów są operacje plastyczne, którym rzekomo poddała się Tori. Aktorka potwierdziła tylko dwie: nosa i biustu. Przy czym tej ostatniej bardzo żałuje. Nie da się ukryć, że piersi Tori są dobrym przykładem tego, jak bardzo może kobietę oszpecić nieudana ingerencja w naturę.

Tori i Dean

Tabloidy szeroko komentowały także brak szczęścia Tori do mężczyzn. Gwiazda „Beverly Hills 90210” po kilku nieudanych związkach wyszła za mąż po raz pierwszy w 2004 roku za aktora Charliego Shanian. Para poznała się dwa lata wcześniej w trakcie pracy nad sztuką „Maybe Baby, It’s You”. Ceremonia ślubna warta milion dolarów odbyła się w posiadłości rodziców aktorki w Los Angeles. Zaproszono na nią aż 400 gości, a panna młoda zaprezentowała na sobie suknię według własnego projektu. Jednak wystawny ślub nie uchronił małżeństwa Tori przed rozpadem. Zaledwie dwa lata później para wzięła rozwód, o który wystąpiła aktorka. W jednym z udzielonych wywiadów wspomniała, że nigdy do końca nie zostały wyjaśnione pewne sprawy pomiędzy nią, a jej pierwszym mężem i że ma ona nadzieję, że Charlie zrozumie jej postępowanie, gdy przeczyta jej autobiografię.

Krótko po rozwodzie Tori Spelling ponownie stanęła przed ołtarzem. Wybrankiem jej serca i, jak sama twierdzi, największą miłością jej życia został aktor Dean McDermott. Niestety zaledwie miesiąc po ich ślubie rodzinę Spellingów dotknęła tragedia – w wyniku komplikacji po wylewie zmarł Aaron Spelling. Prasa spekulowała, że nie był w stanie przeżyć romansu i rozwodu jego ukochanej córki. Podobno zamożny producent filmowy nie był początkowo zachwycony pierwszym mężem Tori, jednak z czasem polubił go. I gdy aktorka ogłosiła rodzinie, że odchodzi od niego dla innego mężczyzny, Aaron Spelling kazał jej wybierać między pieniędzmi, a miłością do Deana. Tori podobno trzasnęła drzwiami. W efekcie Spelling zmienił swój testament na jej niekorzyść i z kilkuset milionowej fortuny zostawił córce w spadku „zaledwie” 800 tysięcy dolarów.

Sytuacji nie ułatwiały także media, które chętnie nagłaśniały walkę o majątek pomiędzy Tori a jej matką. Jednak gwiazda „Beverly Hills 90210” była wychowywana w kulcie pracy i szacunku do pieniędzy, więc zakasała rękawy i za odziedziczoną sumę kupiła rozpadającą się posiadłość pod Los Angeles. Wspólnie z Deanem wyremontowała ją, a potem sama zgłosiła się do telewizji z propozycją programu reality show. Pomysł kupili nie tylko producenci, ale także i widzowie. Tak rozpoczęła się seria programów, w których gospodarzami są Tori i Dean. Widzowie kanału CBS Drama od 10 października w dni powszednie o godzinie 12.00 i 23.00 będą mieli okazję śledzić poczynania pary w serialu „Tori i Dean: Śluby marzeń”. Jest to projekt, w którym na oczach widzów Tori i jej mąż podejmują się organizacji najwymyślniejszych ceremonii ślubnych i tym samym spełniają marzenia wymagających narzeczonych.

Fotoszok.pl
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.