, ,  

Tony Romo ma nową dziewczynę

 Gdy Jessica Simpson zobaczyła nową laskę swojego byłego chłopaka, wściekła się.


Tony Romo rzucił Jessikę Simpson dzień przed jej urodzinami. Wydawało by się, że Jes już podniosła się po stracie chłopaka. Ala gdy zobaczyła kim jest nowa dziewczyna Tony Romo…

Tony od jakiegoś czasu spotyka się z Miss Missouri, siostrą Chace Crawforda, Candice. Simpson nie mogła uwierzyć w tę znajomość, załamała się.

Ona nie może w to uwierzyć. Nie chce, aby Tony do niej wrócił, ale żadna kobieta nie chce patrzeć, jak jej były w kilka tygodni po rozstaniu spotyka się z młodszą i ładniejszą dziewczyną. To się nie mogło stać w gorszym momencie dla Jessiki. W jej sercu wciąż jest tyle ran. Jessica czuje się bardzo niepewna swojej atrakcyjności. Najgorsze jest to, że Candice jest do niej bardzo podobna. Jest młodszą i szczuplejszą wersją jej samej. Jessica ma pecha w miłości i właśnie zaliczyła kolejny upadek. Teraz stara się rzucić w wir pracy, aby nie myśleć o swoim rozstaniu z Tonym i tej młodej, ślicznej dziewczynie u jego boku – donosi informator.

Jesscica powinna sobie przypomnieć jak Tony ją zdradzał z prostytutkami w jej łóżku, może by inaczej na to popatrzyła i  w końcu wzięła się za siebie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.