Tonie w długach!

 Kiedyś była króliczkiem Playboya, dziś ma więcej długów niż włosów na głowie.


Pamela Anderson w swoje ciało zainwestowała dużo pieniędzy. Silikony, które sobie włożyła miały jej zapewnić piękne ciało do końca życia. Niestety przeliczyła się. Aktorka też straciła na wielu inwestycjach, na przykład remontowaniu swojego domu w Malibu. A robi to co roku.

Kolejne wydatki to imprezy, których końca nie widać. I tak sumka do sumki dziś Anderson ma 1,2 miliona dolarów długu. Ostatnio znowu robiła zmiany w domu i jeszcze nie zapłaciła osobom, które te zmiany jej robiły.

Anderson zażyczyła sobie bardzo kosztownych zmian, a po zakończeniu prac przestała odbierać telefony – powiedział dziennikarzom właściciel firmy, która remontowała dom Pameli. Wszyscy jak najlepiej wykonywaliśmy naszą pracę i oczekiwaliśmy uczciwego potraktowania. Anderson nas zignorowała, bo jest sławna i wydaje jej się, że może pomiatać zwykłymi ludźmi.

Ona sama wszystkiemu zaprzeczyła. Nic innego nie należało się spodziewać. Wyparła się jakiegokolwiek zadłużenia, a jedynie co jest winna to 647 tysięcy dolarów za materiały i pensję robotników. Zupełnie drobna sumka.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.