,  

To ja zniszczyłem Amy !

ImageWstrząsające wyznanie męża Amy, Blake dla gazety News of the World


Dwa dni temu Blake udzielił wstrząsajacego, kilku minutowego wywiadu dla News of the World, w którym powiedział:

Wciągnąłem Amy w to bagno i jest bardziej niż pewne, że gdyby nie ja, nigdy nie poszłaby tą drogą. Zrujnowałem coś pięknego. Teraz muszę pozwolić jej odejść, żeby ocalić jej życie. Nie porzucam jej. Robię to z miłości. Popełniłem największy błąd życia, biorąc na jej oczach heroinę. Zanim Amy wzięła ją pierwszy raz, patrzyła długo na mnie jak to robię i w końcu poprosiła, żebym dał jej spróbować. Dałem, choć byłem bardziej doświadczony i wiedziałem, czym to się skończy. Ale myślałem jak narkoman, uzależniony człowiek. Nie postępowałem racjonalnie.,
Nie powstrzymałem jej wtedy, ani nigdy później. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To wtedy nasze życie zaczęło się rozpadać.
Pójdę do piekła z obrazem Amy podczas ataku leżącej na podłodze, pytającej mnie: "Kim jesteś? Kim jesteś?" Nie poznała nawet mnie i to wszystko moja wina. Wiedziałem już wtedy, że niszczę coś pięknego. To najgorsza rzecz jaką zrobiłem w życiu i jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła.
Kiedy pytałem ją czy mnie kochasz, ona wołała tak, tak, tak.
Gdy widzę jej zdjęcia i jej stan, moje serce łzawi. Dla jej spokoju muszę ją zostawi
ć. Jestem uzależniony od Amy. Nie jestem zainteresowany jej pieniędzmi. Ale jeśli ona chce rozwodu nie będę jej od tego powstrzymywał.

Blake zaprzeczył by miał romans z niemiecka modelką Sophie Schandorff

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.