,  

To Halle wykopała z domu Gabriela!

 Pierwsze doniesienia o Halle Berry i Gabrielu Aubry pojawiły się na dniach. To on miał zostawić aktorkę bo była dla niego za stara.


Okazuje się jednak , że informacje które pojawiły si w ostatnich dniach w dniach mijają się z prawdą. Prawda jest taka, że to Halle wystawiły walizki swojemu facetowi 2 lata po tym jak na świat przyszła ich córeczka Nahle.

Wykopała go z domu już kilka miesięcy temu, bo nie potrafił naprawdę zaangażować się w związek – powiedziała magazynowi People znajoma Berry. Problemy zaczęły się już ponad pół roku temu. To już od dawna nie była rodzina.

Gdy Halle opiekowała się Nahlą, Aubry zabawiał się z przyjaciółkami w Brazylii i Paryżu.

Postanowili rozstać się w przyjaźni ze względu na dziecko – dodaje znajoma. To najbardziej liczy się teraz dla Halle. Dobro dziecka. Natomiast Gabriel chce się bawić i cieszyć życiem. Nie był po prostu gotowy do poważnego życia i roli ojca.


Aktorka sama chce wychować córkę i nie ma zamiaru upominać się należne alimenty. Jednak nie będzie też ograniczać widzeń dziecka z ojcem chociaż te pewnie częste nie będą.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.