Tila miała wypadek

ImageTila Tequila uderzyła głową i ma chyba ją uszkodzoną, cokolwiek to znaczy.


W piątek Tila Tequila specjalistka od zamieszania w mediach trafiła do szpitala. Tila poleżała kilka godzin na intensywnej terapii i opuściła oddział. Skandalistka będąc w ciąży ze swoim bratem podobno zresztą, była pod wpływem środków odurzających i uderzyła głową. Całe zajście opisała na swoim blogu.

Walnęłam głową o podłogę i usłyszałam chrupnięcie z tyłu karku. Dokładnie zbadałam to miejsce. Jestem przekonana, że mam wgniecenie w czaszce!

A teraz opisała dokładnie co zrobiła po walnięciu głową, by później nie było wątpliwości, że zrobiła wszystko co mogła by ratować swoje życie.

Zadzwoniłam po karetkę na wszelki wypadek. Nie chcę być jak ta aktorka, która uderzyła się w głowę, a potem nagle zmarła. Jeśli mam wstrząs mózgu lub uszkodziłam go sobie, to pewnie umrę za kilka godzin. Czuję mdłości i kręci mi się w głowie.

Jak doszło do wypadku? Tila jak zwykle nagrywała coś dla widzów . Wlazła na fotel, rozkraczyła się , usiadła na krawędzi oparcia, fotel się przechylił do tyłu i padła na podłogę.

Rzecznik skandalistki uspokoił jej fanów i powiedział, że  prócz wstrząśnienia mózgu nic jej nie dolega. Na pewno nie umrze.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.