,  

Tila chce zaopiekować się dzieckiem Casey Johnson!

 Tila Tequila długo nie nacieszyła się swoją narzeczoną Casey Johnson, która niedawno zmarła z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn.


Tila Tequila zaręczyła sie z Casey Johnson dziedziczki fortuny firmy Johnson&Johnson. Jednak sielankę tę przerwała nagła śmierć Casey, której ciało leżało kilka dni w domu w warunkach urągających człowiekowi.

Po śmierci Casey Tila została na lodzie bez grosza przy duszy po zmarłej. Rodzina nie chciała nawet jej widzieć na pogrzebie dziedziczki, nie podano dnia ani godziny pochówku kobiety. Jednak Tila nie chce zostawić tak spraw i na swojej stronie ogłosiła, że nocami rozmawia z duchem swojej narzeczonej a ta ja prosi by wzięła pod opiekę trzy letnią córeczkę Avą Monroe, która obecnie jest pod opieką dziadków.

Jej dusza nie może zaznać spokoju. Każdej nocy przychodzi do mnie we śnie i powtarza swoją ostatnią wolę: Opiekuj się Evą, wychowaj ją – twierdzi Tequila.

Dziewczynka jest spadkobierczynią fortuny, więc walka o  nią na pewno się opłaci. Myślicie, że Tila ma szansę na opiekę nad dzieckiem? Dziewczyny miały wziąć ślub a Tila miała adoptować dziewczynkę, jednak nie doczekały sie tej sytuacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.