,  

Testament Michaela Jacksona!

ImagePisaliśmy, że znaleziono testament Michaela Jacksona, w którym wykluczył swojego ojca. Teraz dokładniejsze informacje.


Testament Michaela Jacksona złożył w sądzie w Los Angeles doradca i prawnik piosenkarza John Branca. Dokument maiczy 5 stron maszynopisu, i pochodzi z 2002 roku. W testamencie Król POP napisał, że jego majątek powinien zostać przekazany na Fundusz Powierniczy Rodziny Michaela Jacksona.

Majątek ten składał się przede wszystkim z praw autorskich do utworów Jacksona oraz innych wykonawców, w tym grupy The Beatles i Boba Dylana. Jego wartość obliczono na 500 milionów dolarów. Zarządzanie funduszem powierniczym Jackson powierza Johnowi Branca oraz innemu współpracownikowi, producentowi muzycznemu Johnowi McCainowi.

W testamencie Michael Jackson wyklucza z grona spadkobierców matkę swoich najstarszych dzieci Debbie Rowe. Jako osobę, której powierza opiekę dwoma synami i córką, wskazuje swoją 79-letnią matkę Katharine. Gdyby z jakiegokolwiek powodu nie mogła ona wypełniać roli opiekuna, dziećmi Króla Popu miałaby się zająć Diana Ross, piosenkarka, która wspierała Jacksona od początku jego kariery.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.