,  

Testament Jacksona podważony!

ImageTestament, który pozostawił Michael Jacksona jest bardzo nie wygodny dla rodziny.


Rodzina cały czas czyha na pieniądze Michaela , ciągle im mało. Michael Jackson pozostawił testament, który został sporządzony w 7 lipca 2002 roku. Rodzina podważa jego autentyczność twierdząc, że dokument  został prefabrykowany.

Z testamentu wynika, że został on podpisany w Los Angeles, tym czasem zdjęcia z tamtego okresu potwierdzają pobyt Michaela tego dnia w Nowym Jorku. Adwokat gwiazdora utrzymuje, że jest to jedynie drobna pomyłka, którą nikt się wtedy nie przejmował. Pozew do sądu wniosła Katherine Jackson, która chce by uznano za ważny poprzedni testament jej syna . Jeśli sąd przychyli się do złożonych pretensji matki Michaela, wtedy ona będzie dysponować 40% jego majątku. 20 % pójdzie na cele charytatywne a dzieci dostaną pozostałe 40%.

Nieźle sobie to wykalkulowała, matka 40%, trójka dzieci 40% czyli każdemu wyjdzie po 13,333% a 20% na biednych. Z tymi 20% nie chce też się zgodzić pozostała część rodzinki , wszak to jest aż 200 milionów dolarów. Szkoda by przepadło!

Testament Michaela spisany był 7 lipca , uroczystości pogrzebowe również odbyły się 7 lipca, różnica jest 7 lat. Przypadek?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.