Tajemnica szczupłej figury Alby

 Zadziwiająco szybko Jessica Alba wróciła po urodzeniu dziecka do swojej pięknej figury.


Wystarczyło kilka tygodni od narodzin dziecka, jak już jej figura wzbudzała zachwyt i zazdrość nie jednej gwiazdy. Jej córeczka ma już kilka miesięcy a Jessica nadal jest jeszcze niezadowolona ze swojego wyglądu.

 Nosiłam specjalny, elastyczny pas, dzięki któremu nie było widać mojego obwisłego brzucha, a talia wydawała się niemal idealna. Zalecił mi to lekarz, by skóra na brzuchu szybciej się ujędrniła.

Dla mnie ten pas był jak wybawienie. Media przez całą ciążę wytykały mi grube uda, wielki tyłek i brzydką cerę. Bałam się, że po ciąży nadal będę słyszała niepochlebne komentarze na temat mojego wyglądu. Po moim pierwszym spacerze w uciskowym pasie, wszyscy zachwycali się moją talią.

Teraz już go nie noszę, moje ciało samo powróciło do stanu sprzed ciąży. To nie jest efekt ćwiczeń. Nienawidzę wysiłku fizycznego, od czasu urodzenia córki, nie ćwiczyłam ani razu – powiedziała Alba.

Takiej to dobrze, nie jedna kobieta pewnie jej pozazdrości. Jak ciężko kobietom jest zrzucić kilogramy nadwagi po ciąży, ale niektórym widać nie sprawia to żadnego problemu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.