, ,  

Tajemnica rozpadu małżeństwa Aniston i Pitta

ImageDlaczego rozpadło się małżeństwo Aniston i Pitta? Wszyscy wiem, że przyczyna jest Angelina Jolie. To ona miała rozbić związek Brada z jego byłą już żoną.


Ale okazuje się, że to nie jest tak do końca. W związku Jennifer i Brada było już źle dwa lata wcześniej, zanim Brat poznał Angelinę na planie filmu Pan i Pani Smith. Wtedy to Ange miała uwieść Brada i odbić go Jennifer, za co była wiele lat potępiana.

Teraz National Enquirer donosi, że sprawa wygląda inaczej. W magazynie czytamy, że Jennifer i Brad zaczęli się od siebie oddalać z powodu różnic charakteru i odmiennych celów w życiu. Ostatecznie na losie małżeństwa zaważyła tragedia. Po kilku nieudanych próbach zajścia w ciążę Jennifer poroniła.

Nie mogli dojść do porozumienia, kiedy zaczną starania o kolejne dziecko. Jennifer chciała to odłożyć, a Bradowi się śpieszyło – pisze National Enquirer. Odmienne zdanie w kwestii powiększania rodziny bardzo ich od siebie oddaliło. Aniston coraz częściej myślała o złożeniu pozwu o rozwód. Romans Pitta z Angeliną przyniósł jej ulgę. Miała pretekst, aby zakończyć małżeństwo.

Para rozstała się w zgodzie, bez awantur. Teraz wiemy, że Jolie jest rywalką Aniston ale nie ze względu jako kobieta ale ze względu na to c o dała Bradowi a czego nie mogła dać Aniston- dzieci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.