Szokujące zdjęcia Michaela Jacksona!

 W sieci pojawiły się szokujące zdjęcia Michaela Jacksona, które pokazują jak bardzo miał zniszczone ciało.


Siniaki, ślady po igłach, czarne makabryczne rany, to wszystko odkryto po śmierci Michaela Jacksona na jego ciele.  Temat wybielania się Michaela odżył na nowo. Ojciec piosenkarza postanowił pokazać wszystkim, że jego syn nie chciał się wybielać a jedynie był chory.
Na antenie stacji ABC News ujawnił zdjęcia wykonane w 2002 roku, a przedstawiające nogi wokalisty, pokryte licznymi ranami.

Na fotografiach widać miejscową martwicę, która zaatakowała jego podudzia – mówi zapytana przez dziennikarzy ABC dyżurna dermatolog, dr Debra Jaliman. Widać również jakąś ciecz, która dostała się do ran. Mogą być one wynikiem kontaktu z silnie trującą i bardzo żrącą substancją.

Wokół rany widać miejsca ukłuć igłami. Najprawdopodobniej Michael szukał miejsc, gdzie mógłby się wkłuć.

Jeżeli się przyjrzeć, na nogach widoczne są liczne ślady po igłach, bardzo wiele takich śladów. Przez ponad 20 lat mojej praktyki lekarskiej nie widziałam jeszcze czegoś takiego. Owszem, zdarzają się tak poważne i głębokie rany, ale nie na podudziach, nigdy nie spotkałam się z takim przypadkiem. Może to sugerować, że Jackson nie miał już miejsc, w które mógł się wkuwać. yły na ramionach i przedramionach były po prostu zbyt słabe.
ABC News

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)

You must be logged in to post a comment.