,  

Szaleństwo fanów Michaela Jacksona

ImageFani Michaela Jacksona oszaleli. Tysiące ludzi gromadzi się przed Nokia Theatre w Los Angeles, by kupić bilet na premierowy pokaz filmu This Is It.


Film zawiera niedostępne dla ludzi fragmenty nagrań z prób przed londyńską trasą koncertową, które miały się odbyć w lipcu tego roku.

Sprzedaż biletów zaczęła się wczoraj rano w Los Angeles. Fani na kilka dni przed niedzielą już zaczęli się gromadzić przed kasami biletowymi. 500 pierwszych szczęśliwców miało dostać specjalne upominki w postaci trójwymiarowego biletu, który Jackson sam zaprojektował na londyńskie koncerty.

Nigdy w życiu nie zrobiłam czegoś podobnego, ale Michael Jackson jest tego wart – tłumaczy swoją obecność przed kasami 53-letnia Sally Rubio.

Inna fanka Michaela.

Podjęłam decyzję w ostatniej chwili – opowiada Trudy Miles, która stoi w kolejce z córkami. Właśnie się wybierałam na spacer do parku, kiedy moja córka przysłała mi wiadomość, że od dzisiaj bilety są w sprzedaży. Z początku planowałyśmy obejrzeć film w pobliskim kinie w naszym mieście, ale stwierdziłyśmy, że chcemy, żeby było to wyjątkowe zdarzenie, dlatego spakowałyśmy się i przyjechałyśmy do Los Angeles – opowiada.

Ludzi wyposażeni są w krzesła, parasole. Rozbijanie namiotów, spożywanie alkoholu jest zabronione.

27 września w kasach rozpoczęła się sprzedaż 3 tysięcy biletów. Premiera filmu odbędzie się 27 października w Los Angeles. Przez kolejne dwa tygodnie film będzie można obejrzeć na terenie całych Stanów Zjednoczonych oraz w 59 krajach na świecie, również w Polsce.

Film został wyprodukowany przez The Sony Pictures a reżyserem jest wieloletni przyjaciel Michaela Jacksona, Kenny Ortega, twórca High School Musical.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.