,  

Swayze żałował jednego, że nie miał dzieci

ImagePatrick Swayze był wielką gwiazdą, który  nie dawno pożegnał się z tym światem.


Po długiej walce z rakiem niestety opuścił nas Swayze. jednak podczas choroby, podczas zabiegów chemioterapii Patrick prowadził osobiste notatki a teraz one przedostają się doi sieci. Aktor chciał by po jego śierci te notki zostały opublikowane. Część tych zapisków trafi do ksiązki, która niedługo zostanie wydania, inne będą do wglądu na stronie internetowej, która powstaje.

Patrick nie tylko pożegnał się z najbliższymi ale zadzwonił też do osób, z którymi żył w konflikcie i przeprosił je. Napisał też, że swoje życie uważa za udane ale żałuje jednego, że nie miał dzieci. Bardzo chciał być ojcem ale nie wyszło. Wiele lat próbowali z żoną mieć dzieci, ale Lisa nie zaszła nigdy w ciążę.

Bardzo chciałem zostać ojcem. Pragnąłem mieć dzieci z kobietą, którą kochałem nad życie. Marzyłem, że zostanę idealnym tatą, który uczyni życie malucha doskonałym – pisał Swayze w The Time Of My Life. Za każdym razem, gdy kolejna próba kończyła się klęską, byłem załamany. Ale się nie poddawaliśmy. Gdy się dowiedziałem, że mam raka, moją pierwsza reakcją był smutek, że nigdy nie doczekam się syna i córki. To jedyna rzecz, jakiej żałuję.

Lisa miała zamiar przed śmiercią Patricka adoptować chłopca, ale chyba nie udało się.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.