, ,  

Suri na zajęciach jogi

 Zamiast do piaskownicy czy na plac zabaw, Katie Holmes zabiera swoją 3 letnią córeczkę na zajęcia jogi.


Katie Holmes jest bardzo dumna z osiągnięć córeczki, twierdzi, że Suri świetnie sobie radzi z ćwiczeniami. Początkowo dziewczynka chodziła na zajęcia mamy ale kiedy ta zobaczyła, że maleństwo dobrze już opanowało podstawy ćwiczeń zapisała ją na do klasy dla początkujących.

Suri kilka razy w tygodniu jeździ na zajęcia jogi. Uczęszcza na nie już od wakacji i robi niesamowite postępy. Niestety mała chodzi do klasy z dorosłymi osobami, bo mało które dziecko ćwiczy jogę i nie było żadnej klasy dla maluchów. To nie wpływa zbyt korzystnie na kształtujący się charakter Suri. Dziewczynka nie ma w ogóle kontaktu z dziećmi, a zapisywanie ją na coraz więcej dodatkowych zajęć, na które uczęszczają sami dorośli, sprawia, że jest jeszcze bardziej odizolowana od rówieśników.

Jej rodzice jednak nie widzą w tym niczego złego. Katie lubi jogę, ponieważ pomaga jej się zrelaksować i utrzymać ciało w świetnej formie. Cieszy się, że córka podziela jej hobby i już w tak młodym wieku nauczy się dbać o własne ciało – donosi osoba z otoczenia rodziny.

3 letnie dziecko już dba o swoje ciało? I joga na pewno jej pomaga w chodzeniu, ciągle noszone dziecko na rękach, żeby się nie przemęczało. Na pewno kiedyś rodzice będą mieli zapłacone za to dziś robią Suri.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.