,  

Suri na planie filmu tatusia

 Wiecie, że ta mała nie ubiera nigdy drugi raz tego samego ubrania? Ona nie wie co to znaczy coś ubrudzić i wyprać!


A jej ubrania warte są 32 miliony dolarów! Mało tego, nie wolno jej bawić się z dziećmi z poza sekty, nie wolno jej czytać bajek ale może dostać wszystko co powie, że chce. Tom hoduje idealne dziecko, które żyje w luksusach i ma nadzieję, że mała kiedyś stanie na czele sekty Scjenotologów!

Tom jest na tyle uległy, że spełnia każde życzenie swojej małej córeczki i swojej żony. Nie żałuje jej pieniędzy tylko dlatego, że ta większość z nich wydaje właśnie na Suri.

Przepuszczają na nią ogromne pieniądze – mówi przyjaciel rodziny. Zamawiają dla niej nowiutkie kostiumy od najlepszych projektantów. Często nosi mniejsze wersje najbardziej pożądanych kolekcji. Suri otwarcie wyraża opinię na temat ubioru. Nigdy nie zakłada tego samego dwa razy. Victoria Beckham zamówiła dla niej ubranie u Roberta Cavalliego, na który wydała majątek.

Co z niej wyrośnie? Aż strach pomyśleć. Dziś ma wszystko , z nikim się nie musi dzielić. Wyrośnie z niej egoistyczna laska, zarozumiała. gdy spotka żebraka nie zwróci nawet na niego uwagi a gdy biedny poprosi ją o grosik, być może kopnie go w zadek. Nic dobrego z czegoś takiego nie wyrośnie.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.