Suri ma kolekcję butów na 200 tysięcy

Rodzice spełniają jej każde życzenie.

Suri Cruise, najbardziej rozpuszczone dziecko show-biznesu jest oczkiem w głowie Toma Cruise i Katie Holmes. Dziewczynka ma wszystko na co ma ochotę. Ma zaledwie 5 lat i kolekcję butów warta 200 tysięcy dolarów.

Ma dużo butów od znanych projektantów, robionych na specjalne zamówienie. Suri jest wielką fanką Marca Jacobsa, u którego często zamawia buty z najnowszych kolekcji, ale w miniaturowym wydaniu. Czasem wybiera szpilki, więc projektant musi specjalnie dla niej zmieniać ich konstrukcję. Ma nawet robione na zamówienie Louboutiny!

Suri coraz częściej chce nosić buty na obcasie, a rodzice jej ulegają. Kiedy Katie zakłada jej buty, które wybrała, Suri zaczyna płakać i krzyczeć, że chce inne. Katy ulega, nawet jeżeli córka idąc na plażę ma na sobie buty na obcasie. [ zdjęcia możecie zobaczyć na profilu Gadulka na Facebooku]

Tom cieszy się, kiedy widzi, że jego mała dziewczynka jest wystrojona. Często zachęca ją do noszenia sukienek i butów na obcasie. Mówi, że prezentuje się bardzo stylowo i chwali ją za wyczucie smaku – donosi osoba pracująca w rezydencji Toma.

Zastanawiamy się, kiedy ta mała będzie nosić te buty, na własnych nogach chodzi od kilku miesięcy a i tak często jeszcze jest noszona na rękach. Większości tych butów pewnie nigdy nie założy albo po domu biega.

Jaka ta mała będzie za pięć lat? Strach pomyśleć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Suri ma kolekcję butów na 200 tysięcy

You must be logged in to post a comment.