, ,  

Suri coraz większa i biedniejsza! (video)

ImageSuri rośnie na piękną panienkę, ale w przyszłości mik będzie to biedne dziecko?


Małe bogate a zarazem biedne dziecko, dlaczego? Bo jak nazwać taką dziewczynkę, która jest wychowywana w ścisłych regułach określonych przez jej fanatycznego ojca?

Suri jest trzymana dosłownie w schowku. Nie wolno jej bawić się z dziećmi spoza grona sekty scjentologów. Mała w wieku 3 lat ma tyle zajęć co dzieci w szkole. Nauka tańca, języków obcych i muzyki i kto tam wie co jeszcze .

Suri chodzi na zajęcia taneczne, ale nie utrzymuje żadnego kontaktu z poznanymi tam koleżankami – mówi źródło cytowane przez Britain's Star Magazine. Nie spotyka się z nimi ani przed, ani po ćwiczeniach. Katie przyprowadza ją do sali i czeka aż do zakończenia zajęć, zabierając małą od razu do domu.

Praktycznie nie spotyka się z innymi dziećmi, a Holmes nie utrzymuje normalnych, przyjacielskich stosunków z innymi matkami – mówi inne źródło. Ona i Tom preferują znajomość z dziećmi, których rodzice wyznają podobne wartości, co oni sami.

Suri spotykała się w bawialni z dziećmi Beckhamów, czy oni są wyznawcami tej samej sekty, a może Katie robiła to w tajemniczy przed Tomem?


Tu mama prowadzi Suri do Akademii tańca.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.