, ,  

Suri ciągle w pieluchach

ImagePisaliśmy już, że Suri ciągle nosi pieluch mimo , że dziewczynka ma już 3 lata.


Nadopiekuńczość rodziców poruszyła szeroko media. Suri traktowana jest przez Katie i Toma jak niemowlę. Noszenie dziewczynki na rękach mimo, że potrafi już chodzić i zakładanie pieluch to codzienność w ich rodzinie.

Teraz na te zarzuty odezwała się Katie Holmes – Ludzie od jakiegoś czasu mówią okropne rzeczy na temat mojego dziecka – mówi Katie. – Zostałam znieważona i posądzono mnie o to, że jestem złą matką. Budzi to we mnie wstręt. Mam już tego dosyć.

Tom również zareagował ale spokojniej. Tłumaczył , że Suri nie jest jeszcze samodzielna.

Przyznaję, że zmieniamy jeszcze pieluszki i wcale nie jestem tym zmartwiony. Czasami czuję się jak najprawdziwsza matka, ale to jest mój obowiązek i cieszy mnie to. – mówi Tom. – Moja mama bardzo przeżywa te wszystkie doniesienia na nasz temat, ale jest bardzo silną osobą i sobie radzi. Gdy ludzie wokół niej plotkują, dementuje wszelkie doniesienia i broni nas – dodaje Cruise.

A cóż ma mówić pani Cruise. Swoje dzieci się broni ale sama powinna zareagować, że 3 letnie dziecko nie powinno już nosić pieluch.  Tyle, że to pewnie jest wygodne dla rodziców. Po co szukać toalety w publicznych miejscach , kiedy dziecko chce siusiu. Wystarczy w samochodzie zmienić pieluchę ! Do ilu lat Suri będzie używać pieluch?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.