Stylistka o Rihannie – „wygląda jak dziwka”

Stylistka pracowała kiedyś z piosenkarką

Rihnna ma swój styl. Ten styl nie podoba się każdemu. Raz piosenkarka ubrana jest dość przyzwoicie a raz bardzo wyzywająco. Była stylistka RiRi twierdzi, że wszyscy którzy ją naśladują wyglądają jak dziwki. Kobieta skrytykowała najnowszą kolekcję gwiazdy River Island  i dodała,że ci którzy to lansują nie powinni pracować w branży.

Kolekcje celebrytów? Pie***lenie! Niech najpierw idą do odpowiedniej szkoły. Nie wchodzi się w branżę o której nie ma się pojęcia. Jedynie projekty Mary-Kate i Ashley Olsen są przyzwoite, ale to dlatego, że wynajęły profesjonalnych projektantów.

W ogóle co to za pomysł zatrudniania celebrytów w roli projektantów? Czy nie powinniśmy najpierw stworzyć piękne rzeczy, a później zdecydować jak to sprzedać? Wszystko jest na odwrót – zatrudniają gwiazdę która gwarantuje sprzedaż, a dopiero później powstaje produkt. To nie powinno działać w ten sposób. To dlatego mamy muzykę na niskim poziomie i dlatego wszyscy wyglądają jak dziwki!

Moja współpraca z Rihanną nie trwała zbyt długo. Nie chcę być czyimś niewolnikiem. Zawsze między mną, a klientem jest granica. Rihanna ją ignorowała. Jestem od niej dużo starsza. Nie dogadywałyśmy się. Nie imprezuję tak jak ona. Idzie tańczyć i pić całą noc. Dokumentuje na Instagramie każdą pie***oną chwilę i chwali się, że właśnie jara marihuanę. To nie dla mnie  – stwierdziła Lysa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.