,  

Straciła szansę na okładkę Vogue!

ImageJakiś czas temu Rihannie zaproponowano zdjęcia do bardzo prestiżowego magazynu, Vogue.


Występ w sesji zdjęciowej dla tego magazynu to jest wielkie wyróżnienie dla każdej gwiazdy. Rihanna byłe niezwykle szczęśliwa, że ktoś taki jak redakcja Vogue zwróciła na nią uwagę. Lecz szczęście szybko prysło. Po publikacji nagich zdjęć piosenkarki, redaktorzy magazynu wycofali się z propozycji.

Podczas wstępnych rozmów, przedstawiciele Vogue byli zachwyceni Rihanną i twierdzili, że od dawna chcieli zrobić z nią wyjątkową sesję. Rihanna była oczywiście wniebowzięta, w końcu na okładce tego pisma były wszystkie sławne modelki i wielkie gwiazdy.

Niestety po przecieku jej nagich zdjęć do sieci, plany zostały odwołane. Magazyn podobno nie chce być kojarzony z tym skandalem. Rihanna jest bardzo zawiedziona, ale ma jeszcze nadzieję, że przedstawiciele pisma zmienią zdanie – donosi informator otoczenia piosenkarki.

Z tego co wiemy, wielu modelkom i gwiazdom zdarza się być pod wpływem alkoholu czy narkotyków i nikt nie odwołuje z nimi sesji. Weźmy taką Kate Moss, imprezowiczka jakich mało i czy ktoś nie chce z nią pracować?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.