,  

„Straciłem swój skarb”- Traviss o Amy Winehouse

Teraz żałuje, że nie był z nią do końca?

Amy Winehouse pozostawiła po sobie smutek i żal. Jej historia wcale nie musiała się tak kończyć jak się skończyła. Jednak nie miała na kogo liczyć i zmarła samotnie we własnym łóżku.

Amy Winehouse wpadła w szpony narkotyków, alkoholu dzięki swojemu byłemu mężowi Blake’owi Fielder-Civil’owi, który  nieraz się chwalił, że zrobił z żony narkomankę. Dziś twierdzi, że już nigdy nikogo tak nie pokocha, jak kochał Amy.

Piosenkarka poznała niedługo po tym jak wróciła na chwile do rzeczywistości reżysera  Rega Travissa. Była w nim zakochana z wzajemnością. Jednak reżyser nie potrafił znieść, tego że Amy pije i się narkotyzuje, w końcu zakończył związek z artystka. Dziś chyba żałuje swojej decyzji. W dniu pogrzeby Amy, on stał niedaleko jej domu , oparty o ścianę i patrzył w dal.

Ostatnie trzy dni były dla mnie piekłem. Przeżyliśmy straszliwą stratę i chcemy teraz spokoju. Nie mogę opisać przez co przechodzę. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy nas teraz wspierają i opłakują śmierć Amy, pięknej i wspaniałej osoby, mojej wielkiej miłości. Straciłem mój skarb, który bardzo kochałem.– powiedział w jednym z wywiadów.

Gdyby jej nie rzucił, może dziś by żyła?

 

Ostatnie trzy dni były dla mnie piekłem. Przeżyliśmy straszliwą stratę i chcemy teraz spokoju. Nie mogę opisać przez co przechodzę. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy nas teraz wspierają i opłakują śmierć Amy, pięknej i wspaniałej osoby, mojej wielkiej miłości. Straciłem mój skarb, który bardzo kochałem.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.