Sąsiedzi jej nie chcą !

 Nicole cieszy się mężem i wspaniała córeczką.


Jej kariera padła ostatnio w gruzach. I choć podniosła się już po rozstaniu z poprzednim mężem Tomem Cruisem, nie do końca jest tak różowo w jej życiu. Każdy nagrany film, jest finansową klapą. A sąsiedzi nie chcą mieszkać koło niej. Sąsiedzi są na nią wściekli. Rok temu Nicole była właścicielką luksusowego domu na przedmieściach Sydney. Ponieważ nie umiała dogadać się z mieszkającymi w okolicy bogaczami, przeprowadziła się poza miasto. Konflikt jednak się nie skończył i mieszkający obok jej byłego domu ludzie robią wszystko, aby gwiazda nie wróciła.

Nigdy nie było tu tak źle – skarżył się mediom jeden z sąsiadów. Nicole zostawiała swoje limuzyny na wszystkich podjazdach. Potrafiła blokować dojazd do reszty domów tylko dlatego, że musiała się zdrzemnąć. Zachowywała się jak właścicielka całej okolicy. Traktowała nas z góry i bardzo ozięble. Mamy spokój, od kiedy się wyprowadziła.

I tak z ulubienicy Australijczyków, Kidman stała się zarozumiałą gwiazdą filmową, której brak szacunku do swoich rodaków. Aktorka zaplanowała spędzić święta w swoim domu w Nashville. Jakie były te święta, zapewne niebawem się dowiemy od jej sąsiadów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.